Пита с пет крема

февруари 13, 2017

Необходими продукти:     250 гр. готови кори   За тестото:     100 гр. брашно     50 гр. масло     щипка сол     50 мл. студена вода За млечния крем:     350 гр. извара     200 гр. […]